Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
چکیده ارزشمندترین کتاب‌ها و مقالات روز مدیریت
مشهد- بلوار سجاد- امین2- پلاک 21- طبقه 2، تلفن: 36064521
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ماشین فروش بی نظیر

خانه - بازاریابی و فروش - ماشین فروش بی نظیر

نویسنده:

ماشین فروش بی نظیر

برای تبدیل کسب‌وکارتان به یک ماشینِ فروشِ بی‌نظیر لازم نیست ۴۰۰۰ کار مختلف انجام دهید. بلکه تنها باید ۱۲ کاری که در این کتاب مطرح می‌شود را ۴۰۰۰ بار انجام دهید. به‌بیان‌دیگر موفقیت حاصل نمی‌شود مگر اینکه کار درست را با عزمی راسخ و مُجدّانه پی بگیرید. به جای اینکه هر روز از یک سبک مدیریتی آویزان شوید، تمرکز خود را بر این امر معطوف نمایید که آنچه در این کتاب می‌خوانید را هر روز بهتر از روز قبل پیاده کنید. آن‌قدر روی آن کار کنید تا تمام ابعاد و جنبه‌های کسب‌وکارتان با دقت یک ساعت کار کند. کتاب «ماشین فروش بی‌نظیر» فقط برای این است که هوشمندانه‌تر کار کنید نه سخت‌تر. آیا به استادی رسیدن در ۱۲ استراتژی که امتحانشان را پس داده‌اند هوشمندانه‌تر است یا درآویختن به دامان صدها ایدۀ جورواجور که هیچ‌یک کششی واقعی نیز ندارند.

هبود و توسعهٔ عمیق شرکت یا دپارتمان‌تان در گرو این است که خود را بدون استثناء متعهد کنید هفته‌ای یک ساعت بدون اینکه سرگرم هیچ کار دیگری شوید، به این موضوع بپردازید که چطور می‌توانید کسب‌وکارتان را اثربخش‌تر کنید. رمز این کار نیز مداومت و سماجت در آموختن و تمرین کردن دوازده مورد است.

اشتراک:

ارسال دیدگاه